+48 601 414 692 kontakt@german-cars.pl

Udane transakcje

Przekroczył moje marzenia!

Pan Maciej niezwykle szybko i profesjonalnie pokoordynował transakcję kupna i sprowadzenia samochodu z Niemiec. Po szczegółowym wywiadzie to właśnie Audi A4 okazało się najlepszym wyborem dla mnie. Zależało mi na dobrze wyposażonym egzemplarzu ale ten przerósł moje najśmielsze oczekiwania!

Zaufane auto w dobrej cenie

Długo nie mogłam się zdecydować na model samochodu. Pan Maciej na bieżąco podsuwał wyselekcjonowane oferty aż doszliśmy do konsensusu. Wtedy już sprawy potoczyły się bardzo szybko i w 3 dni samochód stał pod moim domem. Sprawuje się świetnie i jest niemal bezawaryjny a ja jestem pewna czym jeżdżę. 

Maszyna w długie trasy

Jeżdżę sporo po Polsce więc godne zaufania auto z klarowną historią i na wskroś sprawdzone przez profesjonalistę było dla mnie priorytetem. Samochód sprawuje się świetnie i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł. Z czystym sumieniem polecam usługi Macieja, praca z nim to była sama przyjemność!

Auto szyte na miarę

Po wypełnieniu przeze mnie formularza Maciej od razu wiedział jaki samochód będzie mi pasował i świetnie wywiązał się ze swojego zadania. W końcu z kilku modeli wybraliśmy jeden, którego trzy egzemplarze oglądaliśmy podczas jednego wyjazdu. Nie mogłabym wymarzyć sobie lepszego samochodu w tej cenie 🙂 

Warto było czekać!

Nie byłam łatwym klientem, mimo tego Pan Maciej z niezmąconym spokojem pokoordynował cały proces sprowadzenia i rejestracji samochodu, a współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Sam wyjazd po samochód poszedł sprawnie, rozmowy ze sprzedawcami i negocjacje Pan Maciej wziął na siebie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu!

Będę polecał!

Świetnie wyselekcjonowany egzemplarz spośród kilku upatrzonych. Podróż do Niemiec i sprowadzenie wraz z formalnościami trwało zaledwie 5 dni. Jeszcze w Niemczech samochód został poddany kompleksowym oględzinom, jestem bardzo zadowolony ze współpracy, dziękuję i będę polecał!

Świetna jakość do ceny

Pan Maciej naprawdę zna się na rzeczy – już po zdjęciach potrafił określić czy warto interesować się danym egzemplarzem. Polecam GermanCars wszystkim moim znajomym i już teraz wiem, że następny mój samochód będzie z Niemiec, można uzyskać dużo lepiej wyposażony model niż w Polsce za te same pieniądze.